اندونزی

نجیب رازک نخست وزیر پیشین تحت پیگرد قانونی!

تاریخ انتشار : ۲۳:۳۲ ۲۵-۰۲-۱۳۹۷

منتقدان، نخست وزیر مالزی، نجیب رازک، "مرد سرقت" در حال بالا بردن صدای خود هستند ! آقای رازاک متهم است که مبلغ 700 ملیون دلار از صندوق های دولتی را به جیب زده است.. با وجود اینکه یک دستگاه سیاسی بی رحم در اختیار او قرار داشت، انتظار میرود که این سیستم رسوا و فاسد همچنان قدرت را در اختیار داشته باشد و هفته گذشته دوباره انتخاب شود. اما او قدرت را از کف داد.او اکنون در کمتر از یک هفته بعد از باخت ممنوع الخروج اعلام شده است .

تبریز امروز:

دونالد ترامپ او را به عنوان نخست وزیر مورد علاقه اش در سال 2014 معرفی کرد نامزد کرد. اما منتقدان، نخست وزیر مالزی، نجیب رازک، "مرد سرقت"  در حال بالا بردن صدای خود هستند !
آقای رازاک متهم است که مبلغ 700 ملیون دلار از صندوق های دولتی را به جیب زده است.. با وجود اینکه یک دستگاه سیاسی بی رحم در اختیار او قرار داشت، انتظار میرود که این سیستم رسوا و فاسد همچنان قدرت را در اختیار داشته باشد و هفته گذشته دوباره انتخاب شود. اما او قدرت را از کف داد.او اکنون در کمتر از یک هفته بعد از باخت ممنوع الخروج اعلام شده است .
اکنون ماهاتیر محمد، 92 ساله که به رغم گذشته نظامی و عضوی از قوای مسلح، به عنوان یک اصلاح طلب عمل کرده است، در محل اقامت آقای رازک نیروهای امنیتی را برای جلوگیری از فرار گذاشته است.
دادستان کل در حال ترک سمت خود است و به سرپرست وزارت خزانه داری مالزی اجازه داده شده است تحت نظارت ماهاتیر محمد حرکت به بازسازی تحقیق در مورد رسوایی فساد چند میلیارد دلاری در اطراف دولت سابق بپردازند.


نظرات کاربران


@