پاشینیان نخست وزیر در فیس بوک می گوید!

دعوت از اقتصادان امریکایی برای تحول اقتصادی در ارمنستان!

تاریخ انتشار : ۰۶:۳۵ ۲۴-۰۲-۱۳۹۷

پاشینیان با اعلام موضوع در صفحه فیس بوک خودنوشت: "من فقط یک مکالمه تلفنی با دارون آچم اوغلو اقتصاددان داشتم. وی گفت که آماده کمک به ارمنستان در زمینه بازگرداندن و توسعه اقتصاد است. روز سه شنبه هفته گذشته، پس از هفته های اعتراضات گسترده خیابانی، مجلس ملی ارمنستان، پاشینیان رهبر مخالفان را به عنوان نخست وزیر جدید انتخاب کرد.

تبریز امروز:

Image result for pashinian armenia

به گزارش اسپوتنیک انگلیسی– نیکول پاشینیان روز یکشنبه در ایروان گفت که  دارون ایزوموغلو، استاد انستیتو تکنولوژی ماساچوست (MIT)، موافقت خود برای کمک خود برای بازگرداندن اقتصاد ارمنستان پس از آنکه کشور با موج اعتراضات ضد دولتی مواجه گردید ، اعلام داشته است.

پاشینیان با اعلام موضوع در صفحه فیس بوک خودنوشت: "من فقط یک مکالمه تلفنی با دارون آچم اوغلو اقتصاددان  داشتم. وی گفت که آماده کمک به ارمنستان در زمینه بازگرداندن و توسعه اقتصاد است.

نخست وزیر اضافه کرد که تاریخ بازدیدآچم اوغلو به زودی اعلام خواهد شد.

آچم اوغلو متولد  ترکیه و از پدر و مادر ارمنی است ، اما ازکودکی  به ایالات متحده مهاجرت  و در حال حاضر دارای تابعیت ایالات متحده است. او قبلا از دولت سابق ارمنستان برای بالا بودن سطح فساد و سیاست بی ثبات اقتصادی انتقاد کرده است، زیرا کشور مدت ها از کمبود توسعه رنج می برد.

 روز سه شنبه هفته گذشته، پس از هفته های اعتراضات گسترده خیابانی، مجلس ملی ارمنستان، پاشینیان رهبر اپوزیسیون را به عنوان نخست وزیر جدید انتخاب کرد.


نظرات کاربران


@